تبلیغات
تکواندو - افتخارات تکواندو در گوانگ ژو حاصل مدیریت اصولی ورزش کشور بود
 
افتخارات تکواندو در گوانگ ژو حاصل مدیریت اصولی ورزش کشور بود ... اخبار استان ,   محمد پولادگر در مجمع هیات تكواندو آذربایجان شرقی:
 افتخارات تکواندو در گوانگ ژو حاصل مدیریت اصولی ورزش کشور بود

رییس فدراسیون تکواندو کشور گفت: افتخارات تکواندو ایران در گوانگ ژو حاصل مدیریت اصولی ورزش کشور بود.

به گزارش روابط عمومی اداره كل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی، رییس فدراسیون تکواندو کشور در مجمع عمومی و انتخابات هیات تکواندو آذربایجان شرقی گفت: حفظ قهرمانان و قهرمان پروری در تکواندو رمز موفقیت تکواندو کشور بوده است.

رییس فدراسیون تكواندو با تمجید از تكواندوكاران كه در بازی‌های آسیایی سه طلا، دونقره و چهار برنز گرفته‌اند گفت: عملكرد تكواندو هم در بخش مردان و هم زنان فراتر از انتظار بود و طبق پیش بینی كه كرده بودیم، در بخش مردان انتظار 2 طلا، یك نقره و یك برنز را داشتیم و در قسمت زنان هم به دنبال یك نقره و 2 برنز بودیم. ولی باهمت بچه ها فراتر از انتظار ظاهر شدیم و در بخش زنان برای اولین بار است كه به مدال نقره می‌رسیم و دركل پنج مدال می‌گیریم كه در حد خود ركورد خوبی است. البته انتظار داشتیم كه آنها مدال طلا هم بگیرند. به هر حال داشتن 2 فینالیست هم برای خود موفقیتی است.

وی در خصوص وضعیت تکواندو آذربایجان شرقی گفت : تکواندو آذربایجان شرقی ، تکواندو خفته کشور است و اعتقاد دارم شان و منزلت تکواندو آذربایجان شرقی بالاتر از اینهاست و بایستی بیدار شود و وجود قهرمانانی همچون کرمی ، عبدالهی، نوایی و معمارزاده در بخش بانوان گواه این مدعاست .

وی افزود: رییس جدید هیات تکواندو استان باید بر روی قهرمان پروری و جذب قهرمانان تکواندو در استان تلاش کند چون یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی خارج از استان به رشد رسیده اند و بایستی استانئ مهد پرورش قهرمانان تکواندو باشد و اوج آنها در داخل استان انجام گیرد.

محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشور در ادامه گفت : وجود دکتر بیگی استاندار آذربایجان شرقی و سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل تربیت بدنی آذربایجان شرقی در مدیریت استان و ورزش نعمت و ظرفیت بسیار بالایی است تا بتوان از وجود استانداری همچون دکتر بیگی که ورزش و اهمیت آن را کاملا درک می کند استفاده کرد و باعث بالندگی و ارتقاء ورزش استان خصوصا تکواندو شد. وی ظرفیت صنعتی استان را یکی دیگر از عوامل توسعه ورزش قهرمانی دانست.

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در دوشنبه 3 مرداد 1390 و ساعت 12:32 ق.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین