تبلیغات
تکواندو - كادر فنی تكواندو باید تابع كمیته فنی باشد
 
كادر فنی تكواندو باید تابع كمیته فنی باشد ... اخبار ,   
كادر فنی تكواندو باید تابع كمیته فنی باشد
طالب‌پور: معتمد به المپیاد جهانی دانشجویان اعزام خواهد شد

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون دانشجویی گفت: معتمد بدون مسابقه انتخابی نفر ثابت وزن چهارم تیم اعزامی ایران به المپیاد دانشجویان جهان است.


مهدی طالب پور در توضیح اینكه چرا معتمد نباید در مسابقات انتخابی شركت كند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: فرزاد ذوالقدر پیش از این در یك وزن دیگر مبارزه كرده و باخته است؛ بنابراین نمی‌توانیم به او فرصتی برای شركت در یك وزن دیگر بدهیم.
وی افزود: اگر چنین امتیازی را برای ذوالقدر قائل شویم باید به مابقی تكواندوكاران نیز چنین امتیازی را بدهیم و این مسئله ناهماهنگی در اردوهای تیم به وجود می‌آورد. در چنین شرایطی معتمد در وزن چهارم رقیبی ندارد كه بخواهد انتخابی بزند؛ بنابراین عضو ثابت تیم ایران است.
رئیس فدراسیون دانشجویی با اشاره به اینكه معتمد 3 دوره قهرمانی مسابقات دانشجویان جهان را در كارنامه دارد، تصریح كرد: او سابقه بالایی در ورزش دانشجویی دارد، كمیته فنی برای اعزام وی به نتیجه نهایی رسیده است و كادر فنی باید تابع تصمیمات این كمیته باشد. من نمی‌توانم بابت این مسئله با سرمربی تیم بحثی داشته باشم.
وی افزود: روح الله طالبی نیز 4 دوره طلای پی در پی مسابقات دانشجویی داشته است؛ اما در رقابت‌های انتخابی شركت كرد. اگر ذوالقدر در یك وزن دیگر شركت نكرده بود بدون شك باید با معتمد انتخابی می زد.
طالب پور درباره عدم استفاده از خلیفه برای هدایت تیم دانشجویان گفت: ما می‌خواستیم كه این فرصت را در اختیار سایر نفرات نیز قرار دهیم. خلیفه از موفق ترین مربیان تكواندو ایران در بحث دانشجویی است كه در سال‌های بعد از او دوباره استفاده می كنیم.
وی در پاسخ به كوتاه بودن زمان اردوها عنوان كرد: ما 5 دوره اردو برای این تیم تشكیل داده ایم، فكر نمی كنم كه این مقدار كم باشد.

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در چهارشنبه 5 مرداد 1390 و ساعت 01:56 ب.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین