تبلیغات
تکواندو - عالیشوندی رئیس هیئت تكواندو استان یزد شد
 
عالیشوندی رئیس هیئت تكواندو استان یزد شد ... اخبار استان ,   
خبرگزاری فارس: پرشیا سیتیز ، محمود عالیشوندی در انتخابات مجمع هیئت تكواندوی استان یزد كه با حضور نماینده فدراسیون تكواندو برگزار شد، با كسب 17 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت تكواندوی استان یزد انتخاب شد.به گزارش خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی هیئت تكواندو، آرش فرهادیان رئیس كمیته استان‌ها و مجامع فدراسیون تكواندو در این نشست خواستار رشد كمی و كیفی تعداد تكواندوكاران استان یزد شد.

وی با بیان اینكه 704 تكواندوكار از یزد در سایت فدراسیون ثبت‌نام كرده‌اند، افزود: استان یزد قابلیت‌های بیشتری در زمینه تكواندو دارد و باید با برنامه‌ریزی تعداد تكواندوكاران از نظر كمی و كیفی افزایش یابد.

فرهادیان همچنین با بیان اینكه مسابقات نونهالان تكواندوی كشور شهریور ماه در یزد برگزار می‌شود، خاطرنشان كرد: فدراسیون تكواندو آمادگی اعزام یك تیم تكواندو از این استان به تورنمنت خارج كشور را داراست.

وی با اشاره به ویژگی‌های استان یزد عنوان كرد: انتظار كشور از یزد در زمینه تكواندو بسیار بالاست.

اصغر حسینی معاون ورزش اداره كل تربیت‌بدنی استان یزد نیز در این نشست بر لزوم گسترش رشته‌های مختلف ورزشی در همه مناطق تابعه استان تاكید كرد و افزود: امنیت، سلامتی و نشاط جامعه در گرو توجه به ورزش در بین همه اقشار است.

وی با بیان اینكه تكواندو از ورزش‌های جذاب و مدال‌آور كشور است، تاكید كرد: باید همه دست در دست هم دهیم و در جهت رشد و اعتلای بیش از پیش ورزش كشور به ویژه تكواندو تلاش كنیم.

حسینی با بیان اینكه باید استان ها پشتوانه ورزش كشور باشند، عنوان كرد: امیدواریم با حضور عالیشوندی شاهد رشد بیش از پیش تكواندو در استان باشیم.

محمود عالیشوندی رییس هیات تكواندوی استان یزد نیز در این نشست گفت: توجه به امر آموزش و گروه‌های سنی پایه از برنامه‌های این هیئت است.

رئیس هیات تكواندو استان یزد افزود: برای گسترش ورزش تكواندو به همكاری همه دلسوزان نیازمند است.

وی با تاكید بر توجه به نونهالان ادامه داد: هیئت تكواندو در زمینه دانش‌آموزان و نونهالان به عنوان آینده‌سازان كشور حساب ویژه‌ای باز كرده است.

عالیشوندی همچنین برگزاری منظم لیگ استانی را از دیگر برنامه‌های خود برشمرد و افزود: برگزاری دوره‌های مختلف برای مریبان و داوران از دیگر برنامه‌های این هیئت است.

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در شنبه 15 مرداد 1390 و ساعت 10:23 ق.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین