تبلیغات
تکواندو - حمد نوذری : تكواندو استان البرز سالی پر مدالی داشت
 
حمد نوذری : تكواندو استان البرز سالی پر مدالی داشت ...   
حمد نوذری : تكواندو استان البرز سالی پر مدالی داشت

هیئت تكواندو استان البرز سال پر بار و پر مدالی را پشت سر گذاشت ، محمد نوذری سرپرست هیئت تكواندو استان  در جلسه روسای كمیته های هیئت تكواندو این استان با بیان مطلب فوق افزود: در سال 89 با كمك و همیاری نائب رئیس ، دبیر ، مربیان ، داوران  روسای كمیته ها و خود تكواندوكاران توانستیم میادین در میادین صاحب مدال شویم و سال پر مدالی را پشت سر بگذاریم. وی ادامه داد : با توجه به پتانسیلی كه تكواندو استان البرز دارد مطمئنا سال 90 پر بارتر خواهد بود و تكواندوكاران ما مدالهای بیشتری را در میادین مختلف ثبت خواهند كرد.


نوذری خاطر نشان كرد ما سالهاست كه كار استانی انجام می دادیم ولی امكانات و بودجه شهرستان داشتیم اما با وجود تمامی این مشكلات توانستیم نام شهرستان كرج را در كنار سایر استانها قرار دهیم.

سرپرست هیئت تكواندو استان البرز در ادامه صحبتهایش به استعداد های بالقوه ایی كه در شهرستانهای استان البرز وجود دارد اشاره كرد و ابراز داشت : شهرستانهای استان در زمینه تكواندو استعدادهای زیادی دارند كه به كار گیری این استعدادها وظیفه ماست تا بتوانیم از این استعدادها در زمینه رشد و پیشترفت تكواندو استان البرز بهره مند شویم.

در ادامه جلسه زهرا افتخاری نائب رئیس هیئت تكواندو استان البرز نیز از كلیه اعضای هیئت كه در سال 89 همكاری لازم را داشتند تقدیر و تشكر كرد و افزود  جا دارد در همین جا حضور آقای مباركی دبیر هیئت استان را به فال نیك بگیریم  و برای این عزیز آرزوی موفقیت دارم . افتخاری در پایان تصریح كرد : آقای مباركی در روزهای اولیه حضورش در هیئت توانست مسكل سالن برای برگزاری مسابقات كه همیشه برای ما مشكل ساز بوده است را حل نماید. بر همین اساس از این به بعد مسابقات هیئت در سالن دانشكده كشاورزی برگزار خواهد شد.


شایان ذكر است در این جلسه مهندس فصی نیا ، خانم گرگان مسئولین انفورماتیك و سایت بانك اطلاعاتی فدراسیون تكواندو و روسای كمیته های هیئت تكواندو استان البرز حضور داشتند.و در آخر مراسم از زحمات ایشان تشكر نمودند.

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در شنبه 15 مرداد 1390 و ساعت 10:27 ق.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین