تبلیغات
تکواندو - اگر خوب قضاوت کنیم، تکواندو در المپیک ماندگار خواهد شد
 
اگر خوب قضاوت کنیم، تکواندو در المپیک ماندگار خواهد شد ...   

  

 

 اگر خوب قضاوت کنیم، تکواندو در المپیک ماندگار خواهد شد

رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی تکواندو در مراسم افتتاح شصت و چهارمین دوره سمینار بین المللی داوری تکواندو در مرکز جهانی این رشته در تهران گفت :ماندن یا نماندن رشته تکواندو در میان ورزش های المپیکی، رابطه مستقیمی با نحوه و نوع قضاوت های ما داوران دارد.

وی ادامه داد :از طرف دکتر چان وون چو، ریاست فدراسیون جهانی تکواندو جهت افتتاح شصت و چهارمین  دوره سمینار  بین المللی داوری و هفتادو هفتمین دوره سمینار بازآموزی  به ایران آمدم .

همانطور که دوست عزیزم آقای سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ایران فرمودند، داوری نقش مهم و بسزایی در کلیه رقابتهای ورزشی دارد .

قبل از آمدنم به ایران با دکتر چو جلسه ای داشتم و ایشان نیز به نقش کلیه داوران در میادین بین المللی تاکید زیادی داشتند که اگر ما به خوبی کار قضاوتمان را انجام دهیم، تکواندو در المپیک ماندگار است و برعکس اگر داوری ما درست نباشد و کارمان را به درستی انجام ندهیم در المپیک حرفی برای گفتن نداریم و باقی نخواهیم ماند.

دکتر شکیر افزود : مطمئن هستم تکواندو با توجه به رهبری دکتر چو و روسای فدراسیون های تکواندوی کشورهای سراسر جهان، علاقمندان بسیاری در دنیا پیدا خواهد کرد.

من زیاد صحبت نمی کنم و از آقای پولادگر ریاست محترم فدراسیون تکواندو ایران تشکر و قدردانی می کنم که ایشان این شرایط و موقعیت مناسب را برای داوران ایران و دیگر کشورهای جهان فراهم کردند و از طرف دکتر چو برای همه شرکت کنندگان در این دوره از سمینار آرزوی موفقیت دارم.


|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در شنبه 7 خرداد 1390 و ساعت 04:03 ب.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین