تبلیغات
تکواندو - بدون هوگوهای الكترونیكی هم سهمیه می گیریم
 
بدون هوگوهای الكترونیكی هم سهمیه می گیریم ...   غلامزاده :
 بدون هوگوهای الكترونیكی هم سهمیه می گیریم

مربی تیم ملی تكواندو چین تایپه گفت : كسب سهمیه برای تیم ملی تكواندو اصلاً كار ساده ای نیست ولی باید قبول كنیم كه در مسابقات همه چیز هوگوهای الكترونیكی نیست و با هوگوهای معمولی هم می توانیم سهمیه را بگیریم .

امید غلامزاده ، مربی تیم تكواندو چین تایپه ، خاطر نشان كرد : البته ملی پوشان مبارزه با هوگوهای الكترونیكی را به سختی تمرین كرده بودند ولی در هوگوهای معمولی تكواندوكاران باید از جنگندگی و سرعت مضاعفی برخوردار باشند و البته اعتقاد دارم كه این ترفند جدید كره ای ها است چون تاكنون فرصت های زیادی را از دست داده اند ولی اصلاً تمایل ندارند كه المپیك را از دست بدهند.

وی افزود: هرچند كه سبك مبارزات با هوگوهای معمولی متفاوت است ولی 2 ملی پوش كشورمان از تجربه و تكنیك بالایی برخوردار هستند با توان فیزیكی بالا بهترین نتایج را كسب كنند البته توجه داشته باشید كه كرمی و معتمد از بهترین های كشور محسوب می شوند و اگر كمی از تجربه خود روی شیاپچانگ استفاده كنند حتماً هر دو سهمیه را خواهیم گرفت و فكر می كنم كه مهمترین حریف معتمد از تركیه و حریف كرمی لوپز (آمریكایی) می باشد .

غلامزاده در خصوص وضعیت تیم ملی تكواندو چین تایپه اضافه كرد : در بخش آقایان وزن 1 خوبی دارند و در وزن دوم نیز باكمی تمرینات بیشتر می تواند حرفهایی برای گفتن داشته باشد ولی در بخش بانوان آنها نفرات بسیار خوبی را در اختیار دارند به نحوی كه امیدوار با تصاحب مدال طلای المپیك نیز هستند .

وی اشاره كرد : چین تایپه ای ها دارای كمپ تیمهای ملی هستند و تمامی تیمهای ملی در محل خاصی روند آماده سازی را دنبال می كنند البته تكواندو در آنجا ورزش اول محسوب می شود و تنها رشته مدال آور آنها است برای همین همیشه تصاویر قهرمانان خود را در خیابانهای اصلی نصب می كنند .

غلامزاده در پایان افزود : مشكلی كه برای  خانواده ام در چین تایپه بوجود آمده بود هنوز رفع نشده است و به زودی عازم این كشور می شوم تا ضمن رسیدگی به این موضوع هدایت تیم ملی چین تایپه را نیز در اختیار بگیرم .  

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در پنجشنبه 9 تیر 1390 و ساعت 09:51 ب.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین