تبلیغات
تکواندو - همه قهرمانان كارخود را از نوجوانانی شروع كرده اند
 
همه قهرمانان كارخود را از نوجوانانی شروع كرده اند ...   
ذوالقدری :
 همه قهرمانان كارخود را از نوجوانانی شروع كرده اند

اگر تكواندو ایران در بالاترین سطح جهان قرار گرفته و شاهد افتخار آفرینی قهرمانان خود در مسابقات آسیایی ، جهانی و یا المپیك هستیم تنها به دلیل دعای خیر خانواده ها بوده است .

غلامحسین ذوالقدری ، دبیر فدراسیون تكواندو ، ضمن بیان مطلب فوق،  خاطر نشان كرد : تمامی قهرمانان امروز تكواندو دوره مبارزات و پیروزیها ی خود را از دوران نوجوانی آغاز كرده اند و این فرصتی است برای تكواندوكاران تا از طریق لیگ توانایی ها و شایستگی های خود را به اثبات برسانند .

وی ادامه داد : در اولین دوره المپیك نوجوانان توانستیم 1 مدال طلا و یك نقره را تصاحب كنیم كه البته مدال نقره رنگ طلایی داشت چون نماینده كشورمان به آرمانهای انقلاب اسلامی لبیك گفت و مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس قرار نگرفت و در واقع با این حركت خود اثبات كرد كه ارزشهای دینی و ایمانی به مراتب جایگاهی فراتر از سایر عوامل قرار دارد.

ذوالقدر افزود : بخاطر همین سرمایه گذاری در بخش پایه بود كه تكواندو توانست در بزرگترین میدان ورزشی جهان كه دارای ابعاداقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و ... است توسط هادی ساعی افتخاری بزرگ را تصاحب كند و اطمینان دارم با این روند حتماً موفقیتها ادامه دار خواهد بود .

وی خاطر نشان كرد : در شرایط فعلی یوسف كرمی و محمد باقری معتمد توانسته سهمیه المپیك لندن را با اقتدر كسب كنند و البته امیدوارم كه این پیروزیها در بخش بانوان نیز تكرار شده و بتوانیم با تمامی سهمیه های موجود وارد المپیك  لندن 2012 شویم و با این پتانسیل و انگیزه موجود حتماً می توانیم به اهداف خود دست پیدا كنیم كه دور از دسترس هم نیست.

ذوالقدر در خصوص داوران نیز گفت : داوران حاضر در لیگهای مختلف تكواندو همواره تلاش كرده اند تا بهترین قضاوتها را انجام دهند و لازم است كه از زحمات آنها تقدیر شود اما در مورد مربیان نیز با ید بگویم  كه مربیگری پیچیده ترین شغل جهان است و همیشه با چالش های فراوانی روبرو است و باید حتماً احترام آنها نیز حفظ شود.

وی در پایان افزود : به ورزشكاران توصیه می كنم كه اگر سودای قهرمانی در سر دارند باید بیش از دیگران تمرین كرده و تحت سخت ترین شرایط آن را ترك نكنند و این مهمترین رمز پیروزی محسوب می شود .

|+| نوشته شده توسط محمد ذاکری در شنبه 1 مرداد 1390 و ساعت 07:39 ق.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین